Par mums

Par uzņēmumu


Mēs piedāvājam Latvijā ražotus kvalitatīvus:

  • plastikāta logus;
  • durvis;
  • moskītu tīklus PVC logiem par ražotāja cenām.

Neatkarīgi no logu un durvju komplektācijas un konfigurācijas, ražošanā izmantojam tikai kvalitatīvus un sertificētus profilus, furnitūru un stikla paketes.

Firma SIA „Mītavas logi M” pārņēma ražotni no firmas SIA „Mītavas logi”. Galvenie darbības virzieni ir plastikāta, alumīnija logu un durvju konstrukciju, kā arī moskītu tīklu ražošana un uzstādīšana. Nodrošinām augstas kvalitātes servisu un produkciju gan privātajiem pasūtītājiem, gan mūsu sadarbības partneriem.

Esam specializējušies ēku stikloto fasāžu un logu sistēmu izgatavošanā un uzstādīšanā.

Produkcijas izgatavošanā izmantojam pēc jaunākajām tehnoloģijām vācu koncernā GEALAN ražotos plastikāta profilus. Komplektā ar šiem standarta 6 kameru profiliem ir iespējams izmantot stikla paketes biezumā līdz 44mm, kam ir paaugstinātas siltuma izolācijas īpašības. Nestandarta risinājumiem plašā klāstā  ir pieejami dažādi papildprofili.

Mūsu firma piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus organizācijām un uzņēmējiem, kas vēlas būt mūsu sadarbības partneri, kļūstot par mūsu produkcijas izplatītājiem: piedāvājam īpašas cenas, tehnisko palīdzību, produkcijas paraugus, kā arī palīdzību produkcijas reklamēšanā.

Aicinām uz sadarbību firmas, kas nodarbojas ar celtniecības darbiem un remontdarbiem. Priecāsimies izpildīt Jūsu pasūtījumu, turklāt paveiksim to ātri un kvalitatīvi.